Logo Header
AboutHistoryScreenshotsFAQReviewsRumpelkammerDownload

Історія

«Читай и исследуй [...] ради бога. Смело шествуй по местам потаённым, там,
где ступает душа, ведомым ей одной. Не вернётся она на пути свои дня вчерашнего,
не обратить её вспять никакими заклятиями, и всегда достигает она дарующего ей воду её.
<...> Беспощаден обвинитель мудрый.
Не возлагай надежды на давность годов, — ибо обозревают судьи всю жизнь,
как единый час, и лишь он остаётся после погребения, когда
складывают все дела умершего рядом с ним.
И пребывание там вечно. Безумен пренебрегающий этим.»

Поучение гераклеопольского царя, имя которого
не сохранилось, своему наследнику, Мерикаре

(перевод М. А. Коростовцева)
XXII–XXI вв. до н.э.16.08.2016. Оновлення v0.6.2

Дрібні модифікації коду. Ані вигляд бланків, ані формат файлів даних не змінились... хоча промайнуло майже два роки.


14.10.2014. Фікс v0.6.1

Виправлено:
• табл. «Шкала оцінювання...», п. 12 РПНД.

Додано:
• заповнення (детальніше) «Структури рейтингової системи...», п. 16 РПНД.

Формат файлів даних не змінився.


28.09.2014. Реліз NMKDmaker v0.6

Так, нещодавній наказик із надр міністервства може означати, окрім іншого, вирок НМКД — його довгоочікуваний відхід у минуле... і все-таки ось чергова версія. Хоч якось відмітити річницю першого релізу... і не всі ще повідомлені про тінь небуття, впалу на НМКДляче зблідніле чоло! Перевірки тривають.

Нарешті змінився формат файлів даних, — і створені у попередніх версіях файли цією не відкриватимуться. Якщо ви тільки збираєтесь скористатись програмкою, скачуйте відразу нову версію; для роботи із старими файлами підійде v0.5.3, яка нині лежить у чулані.

Інші зміни стосуються власне набору тих даних: тепер більше таких, що вводяться у вікні програмки, а не у документах. Критерій їх відбору наступний: «якщо рядок/дата/число зустрічається більше двох разів, переносимо його до основного вікна».

Нові параметри й змінили формат. Але ніяких суттєвих мутацій ви не відчуєте. Покінчили з НМКД й пішли далі, далі.


21.08.2014. Фікс v0.5.3

Непомітні косметичні зміни... привід прибрати b(eta) з номеру версії. Формат файлів даних той самий.


27.05.2014. Фікс v0.5.2b

У герметичному навколоНМКДшному світку усе по-старому. Вітер змін якщо й дістанеться сюди, то хіба що влітку або на початку осені. Тоді з'являться нові вимоги до структури та оформлення, почнеться переробка... А поки — більше пилу, менше надій.

Зміни варті лише згадування своєї нечисельності та несуттєвості. Їх немає ані у наборі полів для заповнення, ані у форматі файлів.

Так, особливого приводу випускати цей фікс нема. І день обраний із безлічі подібних, — день, коли нічого не змінилось. Із глибин затхлих коридорів рутини ми дивимося на сходи часу, де люди поспішають по справах та зупиняються побалакати, а потім на сходинках і площадках уже знову немає нікого.


09.10.2013. Фікс v0.5.1b

Виправлено пару GUI-ляпів, діалог вибору файла відкривається без повідомлення про невірне ім'я. Формат файлів даних не змінився.


06.10.2013. Реліз NMKDmaker v0.5b

Перш за все — спасибі активним користувачам попередніх версій (близько 10 осіб), які не пожаліли свій час на цю фіговину, особливо тим (уже менше...), хто висловив цінні зауваження і пропозиції, прискоривши зворотнім зв'язком появу даного релізу. Ви знайдете свої ініціали у вікні About — будьте впевнені, це саме ваші ініціали... Зрозуміло, ви швидше освоїте новий інтерфейс.

Нажаль, традиційно відсутня сумісність (не читаються файли опцій, створені у минулих версіях, і тим більше навпаки), тому доведеться вводити параметри дисциплін наново або копіювати їх. На сумісність поки взагалі не варто розраховувати...

Стосовно тих, хто не бачив попередніх версій, — не засмучуйтесь, нічого цікавого ви не пропустили. З самого початку ви позбавлені деяких додаткових процедур і поскаржитесь на діри, котрі не розпещеним благами автоматизації здалися б дрібними недоліками. До зручностей легко звикнути...

З іншого боку, необхідний час на вироблення такої звички. І якщо ви не відмовитесь витратити небагато секунд, — можливо, це окупиться у майбутньому.

P.S. Дата релізу, шосте жовтня, не зовсім випадкова — згадуючи один нічим не примітний день рівно дванадцять років тому, стає ясно: якщо чогось не робити, щось і не відбудеться, потім наступне... назавжди залишиться на іншій гілці, дзвіночком тисяч розбіжних сюжетів.

І читаючи це, ви впізнаєте такий день, що застряг далеко позаду, у закрутах свого життя, — а тепер, навчені кислим досвідом, повернемось у теперішнє та виламаємо шматок колючого бюрократичного паркану.


Copyright © 2014–2021 Sunkware
Style:  NightWinterSea
VisitIPs is 👁watching👁 you⟩