Logo Header
AboutHistoryScreenshotsFAQReviewsRumpelkammerDownload

NMKDmaker

♦ Macros providing semi-automatic NMKD construction ♦
♦ Макрос для напівавтоматичного складання НМКД ♦(If you don't work at Ukrainian university, then you probably don't need this crap. Cheer up!)Але якщо ви працюєте в університеті на теренах України, і маєте потребу складати НМКД (науково-методичний комплект (чи комплекс?) документації... чи то дисципліни... до біса!) якоїсь дисципліни, — а скоріш за все кількох дисциплін, — тоді знайте, що ця штука здатна вам допомогти.

Програмка NMKDmaker автоматично заповнює певні розділи НМКД згідно введених вами даних. Тут ви можете сказати, що при ручному заповненні теж треба вводити дані, набирати текст, натискати на клавіші... так, але різниця полягає у швидкості.

Припустимо, ви хочете скласти 5–10 НМКД для зовсім різних предметів і студентських груп з різних факультетів, з якими ніколи раніше не працювали, та привести їх до стану, якого вимагають контролюючі особи. А може, вам пощастило, і часу на цю купу документів лишається небагато? А може, вам пощастило ще більше, та кількість доручених вам НМКД становить кілька десятків? Пролистайте існуючі НМКД, що ви узяли для прикладу. Бачите, скільки там списків і таблиць? Заповнюючи їх усі вручну, ви розтягнете це задоволення на добу, чи пару діб... а то й тиждень. Готуйтесь до безсонних ночей...

НІ! ® Невже у вас немає інших справ?

З NMKDmaker ви встигнете зробити це за годину (для пари НМКД) чи півдоби (коли НМКД біля десятка). Справді?.. А може, все-таки дві-три доби? Так — але хіба що у випадку, коли ви робите не тільки свої НМКД, і кількість їх перевищує тридцять-п'ятдесят. Сюди включено час, необхідний для ознайомлення з програмкою, з її інтерфейсом та з послідовністю кроків, які треба виконати, користуючись нею.

Достатньо тільки погодитись із наступними твердженнями:


• НМКД — майже непотрібна маячня, ідіотська папка з папірцями, що цілий рік лежатиме у шухляді серед засушених павуків, на випадок перевірки якоюсь бідною міністервською комісією. Усім на неї начхати, мало хто за нею працює. А ті, хто працює, мали час і продуману мотивацію виготовити НМКД вручну.

• НМКД на 90% складається зі смердючого лайна, відображаючи міністервство осовіти й недоуки, що його породило. Заповнення НМКДлятини — еквівалент вдумливого пережовування названої субстанції.

• Конкретніше: у цій гидоті багато зайвих пунктів, повторів і величин (типу кількостей годин), які легко вирахувати через інші, уже вказані там. Це робота якраз для комп'ютера!

Ніхто не забороняє автоматизувати процес заповнення НМКД. Міністервству аби вигадати щорічні свіженькі безглузді вимоги до нього, запустити зграю перевіряючих, а так — наплювати.

• Отже, НМКД можна заповнювати Чисто Формально! © Т—а.

• Навіщо розписувати очевидне?.. Пробачте, але ми повинні переконати не тільки вас (хто навіть не сумнівається у сказаному), а й тих, хто вагається. Не хвилюйтесь! Спробуйте і побачите на власні очі.


Ви згодні? Тоді завантажуйте NMKDmaker на сторінці Download і використовуйте його. Основний файл — шаблон .dot усередині архіва, який треба відкрити у MS Word і натиснути кнопку в центрі сторінки. З'явиться основне вікно програмки. Прочитайте вбудовану довідку (кнопка HELP), завантажте файл-приклад, створіть кілька пробних документів, а потім переходьте до розправи над справжніми, як багно, НМКДлятинками.

Життя за вікном, де небо і вітер, чекає на Вас!


«Первое поприще уже прошёл он —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
Второе поприще уже прошёл он —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
Третье поприще пройдя, он вспять обратился. [...] C духом собрался, вперёд зашагал он.
Четвёртое поприще уже прошёл он —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
Пятое поприще уже прошёл он —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
Шестое поприще уже прошёл он —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
Седьмое поприще пройдя, он прислушался к мраку —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
Восьмое поприще пройдя, в темноту он крикнул —
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
На девятом поприще холодок он почуял — дыханье ветра его лица коснулось,
темнота густа, не видно света, ни вперёд, ни назад нельзя ему видеть.
На десятом поприще стал выход близок, но как десять поприщ поприще это.
На одиннадцатом поприще пред рассветом брезжит,
На двенадцатом поприще свет появился.
Увидев каменную рощу, поспешил он:
Сердолик плоды приносит, гроздьями увешан, на вид приятен.
Лазурит растёт листвою — плодоносит тоже, на вид забавен.»

«О всё видавшем», история Гильгамеша
со слов Синликиуннинни, заклинателя

Таблица IX
(перевод И. М. Дьяконова)
III тыс. до н.э.

Copyright © 2014–2023 Sunkware
Style:  NightWinterSea
VisitIPs is 👁watching👁 you⟩